Adres :
İstanbul
E-Posta :
info@radikaltemizlik.com
Bizi Arayın :
0533 685 37 77

Villa Temizliği

Radikal Temizlik > Service > Villa Temizliği
Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği hizmetimiz ile, ayaklarınızı uzatın ve rahat bir nefes alın. Radikal Temizlik, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada, bu yüzden endişelenmenize gerek yok. Tadilat Sonrası, Kiracınızın Taşıması veya Bahar Temizliği için villanızı derinlemesine başta aşağı temizliyoruz;. Böylece villanız ışıltısını geri kazanıyor. Villanızın içinde ve dışında birçok uzman temizlik hizmeti veriyoruz.

Villanızı temizlemek için en kaliteli, eksiksiz İstanbul ‘un en iyi temizlik ekibini gönderiyoruz.  Temizlik ekibinin evinizi tanıması önemlidir. Bu yüzden mümkün olduğunda temizlik için her zaman aynı ekibi villanıza gönderiyoruz. İşinde uzman ekibimiz sizin bile bilmediğiniz villanızın tüm temizlik ihtiyacını önceden tahmin edebilirler.

Eğitimli, verimli, titiz ve hızlı personellerden oluşan güler yüzlü ekiplerimiz, tozları alıp hayatınızın ötesine taşacak ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmak için zaman ayırmanızı sağlayacak ışıltı ve canlılık ekleyecektir. Personellerimiz size uygun bir zamanda veya günde haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

1998 yılından beri İstanbul’daki ev ve işyerlerini temizliyor ve hizmet veriyoruz. Kurucumuz ve yönetici direktörümüz Hasan Kol, kişisel, arkadaş canlısı ve verimli hizmete inanmaktadır, böylece istediğiniz zaman istediğinizi elde edersiniz. Hem konut hem de ticari olarak, 500’den fazla müşteriden oluşan memnun müşteri tabanına sahip olmakla birlikte, sizin tercih etmediğiniz işleri yapabileceğimizi biliyoruz. İster küçük ister büyük olsun, ister düzenli ister tek seferlik olsun, ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini sağlayabiliriz.

Radikal Temizlik Şirketleri daima hizmetimizde. Tüm müşteri memnuniyeti ve gönül rahatlığıyla!

Villa Temizliği Şirketleri