Adres :
İstanbul
E-Posta :
info@radikaltemizlik.com
Bizi Arayın :
0533 685 37 77

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Radikal Temizlik > Service > Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik
Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmetimiz, özellikle yeni bir eve taşınan kişiler veya kiracının taşınması sonrası ev sahipleri için tercih edilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyoruz ve gereksinimlerinizi karşılamak için eksiksiz bir liste tasarlıyoruz. Tercih ettiğiniz temizlik şirketi olmak istiyoruz. Bu nedenle, kaliteli bir temizlik hizmeti alacağınızı taahhüt ediyoruz. Konusunda uzman ekiplerimiz beklentilerinizi ölçmek için her türlü çabayı göstermektedir. Yüksek hizmet standartlarımız ile zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf etmek için çalışıyoruz.

Taşınma öncesi ve sonrası temizlik, aynı zamanda, satan / satın alan kişiler için de oluşturulmuş olup, yeni bir eve taşınıyorsanız ve mükemmel bir şekilde temizlenmesi gerekiyorsa, ideal bir pakettir.

Eğer kendi görev listeniz varsa, gereksinimlerinizi takip edeceğiz. Ancak, bu hizmet rezervasyonu yapıldığında temizleyicilerimizin yerine getirdiği standart liste aşağıdadır. Görev listemiz ve tekliflerimiz, yüksek seviyede kişiselleştirilmiş hizmet sunmaya dayanmaktadır. Kendimize güveniyoruz. Paranızın ve zamanınızın değerini bilerek profesyonel temizlik anlayışı sunuyoruz.

Size kolaylık sağlamak için, tüm temizlik ürünleri ve ekipmanları fiyatlarımıza dahil edilmiştir. Materyaller ve ekipmanlar için ayrı ayrı ücret alan bazı rakiplerimizden farklı olarak, profesyonel hizmetimiz tamamen garanti edilerek ve eksiksiz olarak her şey dahil pakettir.

Tamamen memnun kalmazsanız, hizmet tamamlandıktan sonra 72 saat içinde bize bildirin ve söz konusu ne olursa olsun, ücretsiz yeniden temizlemek için geri geleceğiz.

Müşteri Dostu Temizlik Şirketi

Size yardımcı olmak için, Radikal Temizlik’de, İstanbul ‘daki temizlik hizmetlerini cep dostu bir fiyata profesyonel olarak sunmanızı sağlıyoruz.

Siz günlük işleriniz ile meşgulken, tecrübeli ekibimiz temizlik işlerinizi profesyonel bir biçimde yönetir.

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik Fiyatları
Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik Şirketleri

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik Kimler İçin İdeal ?

Kira sözleşmelerinde kiracıların, depozitolarını geri almak için binadan yeni ve temiz bir şekilde ayrılması gerekmektedir.
Bir mülk sahibiyseniz, evinizi daha fazla aranan hale getirmek için bulabileceğiniz tüm hizmeti gerektirir. Bir mülkün kiralanması sırasında ilk izlenimin hayati önem taşıdığını biliyoruz ve özelleştirilmiş temizlik hizmetleri ile pazardaki diğer mülklerden daha ağır basma sorumluluğunu üstleniyoruz.
Uzun yıllardır bu sektörde olmak, istikrarlı, uzun vadeli iş yapıştırmalarının organizasyonlara en çok yardımcı olduğunu biliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm temizliği işimizde uzmanlık ve gururla yönetebilmek için hizmetimize güvenebilirsiniz.

Ekonomik Hizmet

Profesyonel temizlik ekibimiz, mülkünüzün parlamasını sağlamak için yapılması gereken tüm derin temizliği yönetecektir. İster bir ev kiralıyor olun ister mevcut mülkünüzü satıyor olun, İstanbul ‘daki profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanarak hayatınızı kolaylaştırabiliriz.

Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik hizmetimiz ile ofisler, konutlar, apartmanlar, apartman daireleri vb. ekonomik olarak temizliyoruz.