Adres :
İstanbul
E-Posta :
info@radikaltemizlik.com
Bizi Arayın :
0533 685 37 77

Ofis Temizliği

Radikal Temizlik > Service > Ofis Temizliği
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği, personel ve misafirler için davetkar bir ortam yaratmak amacıyla düzenli, tutarlı ve detaylı temizlik hizmetine bağlıdır. Profesyonel ekibimiz, herhangi bir ortamı geliştirmek için üstün bir temizlik hizmeti sunmak için yorulmadan çalışır. Perakende, ticari, kat mülkiyeti ya da endüstriyel ortamlar olsun; personel ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyime sahibiz.

Ofis temizliği hizmetlerimiz profesyonel, verimli ve şeffaf bir hizmet sunmaya odaklanmıştır. Her tesisin kendine özgü gereksinimleri vardır, bu nedenle sürecimizin hiçbir şeyin göz ardı edilmemesini sağlamak için ayrıntılı bir site planı geliştirmeyi de içerir.  Site planı, çalışanların, yöneticilerin ve müşterilerin yoldaki her adımı birbirine bağlayan mobil iş emir yazılımımızı kullanarak hayata geçirilmiştir.

Temiz bir yatırım sadece kurumsal imajınızı geliştirmez, aynı zamanda müşterileriniz ve çalışanlarınız için de sağlıklı bir ortam yaratır. Düzenli temizleme ile birlikte temas noktası dezenfeksiyon süreçlerimiz virüs ve enfeksiyonun yayılmasını önemli ölçüde azaltabilir. HEPA filtreli ekipman, toz akarları ve polen dahil 0,3 mikrona kadar havadaki partikülleri toplayarak hava kalitesini etkin bir şekilde artırır.  Sağlık için temizlik, hasta günlerini azaltır, verimliliği artırır ve sağlıklı ve canlı bir çalışma ortamı yaratır.

Ofis Temizliğinde ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, deneyimli ekibimiz duyarlı ve doğru hizmet sağlayabilir.

Ofis Temizlik Şirketleri
Ofis Temizliği Fiyatları