Adres :
İstanbul
E-Posta :
info@radikaltemizlik.com
Bizi Arayın :
0533 685 37 77

Kurumsal

Radikal Temizlik > Kurumsal

Biz Kimiz ?

Temizlik Şirketlerinde 20 yıllık profesyonel hizmet

Radikal Temizlik, temizlik şirketleri sektöründe 1998 yılından bugüne kaliteli hizmet vermekte olan Radikal Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik, Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik, İş Yeri / Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Villa / Ev Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, Yat Temizliği, Hastane Temizliği gibi geniş bir yelpazede hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmette sınır tanımadan temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Radika Temizlik Şirketleri

Profesyonel Temizlik Şirketi

Uzman kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz. Bu doğrultuda aklınız hiç bir şekilde evinizde ve işinizde kalmayacak.
Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri sektöründe 20 yıla aşkın tecrübeye sahip Radikal Temizlik Şirketleri İstanbul 'un 39 ilçesinde profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.
İnşaat Sonrası Temzilik
İnşaat Sonrası Temizlik, ev ve iş yerinizdeki inşaat sonrası kalıntıların çıkarılması için tecrübe ve özen gerektiren bir iştir.
Taşınma Öncesi & Sonrası Temizlik
Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik ile, yeni evinize ya da iş yerinize geçişi kolaylaştırmak için temizlik işlemlerini esnek bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Ofis Temizliiği
Ofis Temizliği hizmetimiz ile temiz bir ofis ortamı, modern ve etkili bir organizasyon için sizin için titizlikle çalışıyoruz.
Dış Cephe ve Cam Temizliği
Dış Cephe ve Cam Temizliği hizmetimiz, işletmenizin kalitesini gösterdiği gibi pencerelerinizin uzun ömürlü olması açısından da önemlidir.