Biz Kimiz ?

Temizlik Şirketleri

1998 yılında kurulan Radikal Temizlik Şirketleri, ilk hedefi toplumumuza hizmet vermek amacıyla açılan şirketimiz kısa sürede hedeflerine ulaşmıştır. İleriye dönük bir şekilde hızlı adımlarla ilerleyen şirketimiz TSE ve ISO belgelerini alan şirketimiz, toplumumuza daha kaliteli bir hizmet vermek hedefindedir. TSE ve ISO belgesi dışında bütün yasal belgelerimiz de mevcuttur. Şirketimiz ilk açıldığı dönemden bugüne personel sayısını arttırarak sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmış ve zamanla başarılı kaliteli iş gücünü artırmak amacı ile personellerini sürekli olarak eğitim hizmeti vermiştir.

Kalite Poliktikamız

Kalite Politikamız

Temizlik konusunda hizmet veren kuruluşumuz,misyonunun başarılı bir şekilde yürütebilmesi için aşağıda görmüş olduğunuz kalite politikasını belirlemiş ve bu doğrultuda belli sürelerle denetlenen bir organizasyon ve bir ekip oluşturmuştur.

Misyonumuz

Misyonumuz

Radikal Temizlik ,çalıştığımız ve ileriye dönük olarak çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.